02168496000

شعبه شاد آباد ( مرکزی )

02136871082

شعبه خیام

سرتیفیکیت ها و آزمایشات شرکت پیمتاش

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Print

شرکت پیمتاش ترکیه از بزرگترین پیشگامان عرصه ی تولید لوله و اتصالات پلاستیکی در آسیا محسوب میگردد. این شرکت که در شهر استانبول ترکیه واقع گردیده ، با حدود نیم قرن تجربه در زمینه تولید محصولات UPVC ، PVC ، پلی اتیلن و … امروزه به جایگاهی رسیده که محصولات خود را به بیش از ۱۰۰ کشور مطرح در دنیا صادر می نماید. که کشور ایران نیز در شمار این کشورهای واردکننده ی محصولات با کیفیت پیمتاش قراردارد. عمده فعالیت نمایندگی پیمتاش ترکیه به ارتقا و بروزرسانی سیستم های لوله کشی و تجهیزات مورد استفاده در استخرها و مجموعه های آبی معطوف می شود؛ مانند تولید انواع لوله و اتصالات مثل بوشن ، شیر ، مغزی و یا انواع پمپ ها و فیلتر ها و مبدل ها.

گروه بازرگانی صنعت پایتخت از سال  ۱۳۸۸ فعالیت خود را در ضمیمه واردات انواع لوله و اتصالات  آغاز نموده است و اکنون با توجه به گذشت یک دهه از فعالیت خود اقدام به واردات لوله و اتصالات upvcpn16 از کمپانی ترکیه‌ای پیمتاش به عنوان عامل پخش و نمایندگی این شرکت در ایران و نیز شرکت اطلس پول ترکیه تولید‌کننده انواع تجهیزات استخر در ایران نموده است.

pimtas-2

[۳d-flip-book mode="fullscreen" id="6066" ][/3d-flip-book]

اینجا متوقف نشو

بیشتر برای شما

آزمایش ها و تست ها

سرتیفیکیت ها و آزمایشات شرکت پلیمر توس

شرکت پلیمرتوس معتبرترین تولید کننده لوله و اتصالات U-PVC شرق ایران می باشد که از سال ۱۳۷۴ محصولات متنوع خود در بخشهای ساختمانی، آبرسانی، فاضلابی

نظرتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *